מערכה 2, 3 ו 4-צעד מסנן


מערכות טיהור מים ביתיות מאפשרות להביא אינדיקטורים למים לתקני מי השתייה המומלצים ביעילות גבוהה יותר ובעלויות נמוכות יותר, כלומר: הפחתת תכולת ברזל ומתכות אחרות, קשיות, הסרת חנקות ותרכובות אורגניות, כמו גם טעמים וריחות.

מסננים בדרגת ניקוי ממוצעת - פילטרים דו-שלביים

פילטרים אלה מיועדים לטיהור מי ברז (מוכנים) למצב של שתיית מים. טווח מגוון גדול של קטגוריה זו של מסננים מאפשרים לחלק אותם לכמה סוגים ולהבדיל על בסיס הפרמטרים הבאים:
- מספר שלבי ניקוי (מסנני מים 2 ו 3-צעד בעיקר);
- במיקום, לאחר התקנתם (מיקום תחתון "מתחת לכיור", מיקום עליון "על השולחן");
- נורה יחידה (בבקבוק אחד יכול להכיל שלב אחד ושלושה של טיהור) ורב-נורה (בדרך כלל לא יותר משלושה צלוחיות);
- מכיוון שכל המסננים בקטגוריה זו הם מסנני זרימה (כלומר, סינון זרימת מים מתרחש), שיטה נוספת שאינה חשובה היא שיטת החיבור לצינור;
- כל המסננים בקטגוריה זו הם מחסנית (בדרך כלל משמש קו דק סטנדרטי (SL) - 10), כלומר, יוחלף אלמנט נשלף לאחר שמחסנית הטונר מותשת.
פילטרים דו-שלבים: (בדרך כלל שלב ראשון: ניקוי מכני, ניקוי פחמן פעיל שלב שני)
מסננים תלת-שלביים: (בדרך כלל שלב ראשון: ניקוי מכני, ניקוי פחמן פעיל שלב שני, שרף חילופי יונים שלב שלישי, או פחמן פעיל עדין לחוץ מועשר בתוסף אחד או יותר: כסף, חומר להחלפת יונים, קריסטלים hexametaphosphate וכו ')

2, מסננים-צעד 3:
מושלם ניקו - זיהומים מכאניים, כלורו, תרכובות organochlorine;
הוסר חלקית - חומרי הדברה, ברזל, מנגן, מתכות כבדות, טריכלורומטן, מוצרים המכילים שמן, מלחי קשיות;
לא הוסר - חיידקים, וירוסים, כלורידים, ניטראטים, ניטריטים, ופלוארידים.
מסננים בדרגת טיהור מים ממוצעת - פילטרים דו-שלביים

מחסנית מסננת אלו מיועד טיהור מים (מוכן) מים למדינה מי שתייה.

מסננים בדרגה ממוצעת של טיהור מים - פילטרים תלת שלבים

מחסנית מסננת אלו מיועד טיהור מים (מוכן) מים למדינה מי שתייה. כל המסננים בקטגוריה זו הם מסנני מחסניות (ככלל משתמשים בתקן Slim Line (SL) - 10), כלומר יוחלף אלמנט נשלף לאחר שמחסנית הטונר מותשת. מבין מסנני התלת-שלב המוצגים ברוסיה, הפופולריים ביותר הם מסנני טיהור המים 3-בקבוקים המותקנים "מתחת לכיור". סוג זה של פילטר מכיל 3 מחסניות המבצעות את הפונקציות הבאות: מחסנית ראשונה (שלב הניקוי הראשון) - הסרת זיהומים מכניים ~ 15-30 מיקרון (מיקרון); מחסנית 2 (שלב ניקוי שני) - ניקוי בפחמן פעיל מתרכובות כלור ואורגנוכלור; מחסנית 3 (שלב 3 של טיהור) - מי ריכוך, הסרת מלחי קשיות. משאב מחסנית הריכוך (החלפת יונים) הוא קטן למדי ~ בין 200 ל- 700 ליטר מים, תלוי בקשיות מי המקור. עבור מחסנית בגודל Slim Line 10 המשאב אינו יכול לחרוג מהמפורט, ולכן, כפי שמראה בפועל, אם יש רצון לטהר מלחי מים וקשיות, עדיף להשתמש במסנן אוסמוזה הפוכה (במיוחד מכיוון שהוא מסיר, כולל מתכות כבדות, חיידקים, נגיפים:). שאינו מוסר או מוסר באופן חלקי על ידי מסנני זרימה קונבנציונליים), ואת שלב הניקוי השלישי במערכת 3-נורות (שבה משמשת מחסנית להחלפת יונים כסטנדרט) עדיף להחליף עם מחסנית פחמן נוספת או להוסיף אחת מהמחסניות המיוחדות. בנוסף לדגם הסינון לעיל, ישנם פילטרים תלת שלבים עם 2 צלוחיות, במסננים כאלה בבקבוק הראשון יש מחסנית שמבצעת 2 שלבי ניקוי (ניקוי מכני + ניקוי פחם פעיל), המחסנית השנייה כמו בבקבוקון 3 מערכת, שלב שלישי - בדרך כלל מתרככת.

פילטרים בעלי טוהר גבוה - אוסמוזה הפוכה, פילטרים עם קרום אולטרה-סינון
אלמנט המסנן הראשי במסנני טוהר גבוה הוא קרום. האיכות הטובה ביותר של הניקוי היא שיטת האוסמוזה ההפוכה (אלמנט המסנן העיקרי הוא קרום אוסמוזה הפוכה), ואחריו ננו-פילטרציה ואולטרה-סינון (קרום אולטרה-סינון).

בנוסף הפוכים מסנני אוסמוזה, מסנן עם רמה גבוהה של טיהור כולל מסנני ממברנות אולטרה. הם פחות שכיחים, אך גם ראויים לתשומת לב, במיוחד מכיוון שעלותם מעט נמוכה מעלות מסנני אוסמוזה הפוכה.

מסנני מים - מסנני קרום אולטרה-סינון
אחת השיטות של טיהור מי קרום - הוא הניקוי של קרום אולטרה. אולטרה סינון

דוגמאות

2 מים שלבים טיהור

undefined מערכת סינון מים 3 שלבים Microfilter U1 undefinedמערכת סינון וטיהור מים בעלת 3 שלבים דגם U1 של חברת מיקרופילטר העולמית. מערכת חכמה, נוחה לתפעול, קומפקטית. מערכת פילטרים עם מנגנון סגירת מים אוטו'. ביצוע החלפת מסננים פשוטה וקלה ללא צורך בטכנאי שירות. המערכת בעלת תו תקן של מכון התקנים הישראלי. כל הרכיבים במערכת עומדים בסטנדרט אמריקאי NSF 42

מערכת סינון מים Quick TX כולל טיפול אבנית undefinedמערכת סינון וטיהור מים בעלת 3 שלבים דגם Noga מערכת חכמה, נוחה לתפעול, קומפקטית. ביצוע החלפת מסננים פשוטה וקלה ללא צורך בטכנאי שירות. המערכת בעלת תקן NSF האמריקאי. כל הרכיבים במערכת עומדים בסטנדרט אמריקאי NSF 42

מערכת סינון מים 3 שלבים K-5 מתחת לכיור מערכת סננים בחיבור מהיר, חצי סיבוב והוא בחוץ. המערכת כוללת : סנן מקרוני ללכלוך. סנן פחם לשיפור טעם המים סנן פחם משולב סיליפוס לטיפול באבנית החלפה אחת ל 6 – 12 חודשים

טופס יצירת קשר

צרו קשר